HAKKAME JOONISTAMA! METSLOOMAD

HAKKAME JOONISTAMA! METSLOOMAD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas arendada oma lapse loomingulist poolt, samas pakkudes talle harivat ja lõbusat tegevust? "Hakkame joonistama! Metsloomad" on raamat, mis võib olla just see, mida otsite. See on suurepärane vahend, mis toetab noorte kunstnike arengut, pakkudes neile võimalust õppida joonistama läbi lihtsate ja arusaadavate juhiste.

Joonistamine ei ole ainult põnev ajaviide, vaid see on ka oluline oskus, mis aitab kaasa peenmotoorika arengule, avardab fantaasiat ja õpetab lapsi sihikindlaks. Lisaks esteetilisele tajule annab see raamat võimaluse avastada loomade imelist maailma, pakkudes samal ajal teadmisi metsaelanike kohta.

Autor on loonud selle vihikusarja nii, et igaüks, isegi algajad, saaksid hõlpsasti joonistamise kunsti selgeks. "Metsloomad" on üks neljast erineva tasemega vihikust sarjas, mis on mõeldud just neile, kes on valmis oma joonistusoskusi edasi arendama.

Raamatu lehekülgedel leiate mitte ainult samm-sammult juhiseid, vaid ka põnevaid fakte ja kaasahaaravaid ülesandeid, mis muudavad õppimise nauditavaks. See on suurepärane võimalus siduda kunsti ja teadmisi, muutes iga joonistamise seansi harivaks seikluseks.

Kui teie laps on huvitatud loomadest ja armastab joonistada, siis "Hakkame joonistama! Metsloomad" on ideaalne valik, et toetada tema loomingulist kasvu ja pakkuda talle tunde rõõmu ja uhkust iga valminud kunstiteose üle.