HAKKAME JOONISTAMA! RÄNNUTEEL

HAKKAME JOONISTAMA! RÄNNUTEEL

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas oled valmis avastama joonistamise imelist maailma, mis pakub rõõmu ja arendab oskusi? "Hakkame joonistama! Rännuteel" on vihik, mis viib sind ja sinu lapsi põnevale teekonnale läbi kunsti, kus iga pintslitõmme toob kaasa uusi oskusi ja avastusi.

Joonistamine pole lihtsalt lõbus ajaviide – see on võti lapse loovuse, peenmotoorika ning keskendumisvõime arendamiseks. See tegevus aitab kujundada esteetilist tunnetust ning pakub võimalust maailma erinevate nurkade alt tundma õppida. "Hakkame joonistama! Rännuteel" on just see teejuht, mis aitab sinu lapsel arendada neid oskusi, pakkudes samal ajal kaasahaaravat ja harivat kogemust.

Selle vihiku lehekülgedel leiab sinu laps lihtsad ja selged juhised, mis aitavad tal iseseisvalt joonistada loomi, fantaasiategelasi ja masinaid. Iga joonistusprojekti juures on kaasas ka põnevad faktid ja mängulised ülesanded, mis muudavad õppimise protsessi nauditavaks ja kaasakiskuvaks.

Kui sinu laps on joonistamises juba kindlam ja otsib uusi väljakutseid, siis "Rännuteel" on just see vihik, mis pakub keerukamaid ülesandeid. See on neljanda, kõige kõrgema raskusastmega vihik sarjast, mis koosneb erineva tasemega joonistusvihikutest. See on suurepärane valik noorele kunstnikule, kes on valmis oma oskusi proovile panema ja uutele kunstialastele seiklustele vastu astuma.

Avasta, kui rõõmsaks ja rikastavaks võib saada sinu lapse areng, kui ta sukeldub "Hakkame joonistama! Rännuteel" vihiku abil loovuse maailma. See on investeering, mis kannab vilja mitte ainult ilusate piltide, vaid ka tugevamate oskuste ja sügavama maailmamõistmise näol.