HAKKAME LEIUTAMA - MATERJALE HUVIRINGIDELE

HAKKAME LEIUTAMA - MATERJALE HUVIRINGIDELE

Kirjastus: MTÜ EESTI TEHNOLOOGIAKASVATUSE LIIT

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.76€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled valmis avastama leiutamise põnevat maailma? "Hakkame leiutama" on põhjalik õppematerjal, mis on loodud spetsiaalselt tööõpetuse ja tehnoloogiaõpetuse tundide rikastamiseks. See on Sinu teejuht, et mõista inimese loodud keskkonda ja selle nutikat arendamist, kasutades selleks sageli tasuta kättesaadavaid materjale.

See raamat ei ole lihtsalt õpik, vaid inspiratsiooniallikas, mis toob Sinuni elektri, elektroonika ja energia maailma, kus iga teema on käsitletud läbi uuendusliku ja loovust soosiva lähenemise. Tunnid muutuvad elavamaks ja kaasahaaravamaks, kui rakendad raamatus pakutavaid teadmisi ja tehnikaid.

Raamatu eessõna on kirjutanud tuntud Soome leiutaja ja disainer Ristomatti Ratia, kes on tuntud oma innovaatilise mõtlemise poolest. "Hakkame leiutama" on koostatud Oulu Ülikooli Teknokas – tehnoloogiakasvatuse keskuse ja Eesti Tehnoloogiakasvatuse Liidu ühisel jõul, tagades seeläbi materjali kvaliteedi ja asjakohasuse.

Kui Sinu eesmärk on arendada noortes loovat mõtlemist ja tehnilist taipu, on "Hakkame leiutama" just see, mida vajad. See on Sinu võimalus juhendada õpilasi avastama oma sisemist leiutajat ning anda neile tööriistad, et nad saaksid tulevikus kujundada maailma, milles elame.