Hakklihatoidud. Maitsvalt ja kiiresti

Hakklihatoidud. Maitsvalt ja kiiresti

Autor: Marika Vingissar

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Liha- ja kalatoidud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
6.50€ / 6.18€
Osta
Kas oled kiire elutempoga inimene, kes otsib lihtsaid ja maitsvaid retsepte, mis ei nõua tunde köögis veetmist? Marika Vingissari raamat "Hakklihatoidud. Maitsvalt ja kiiresti" võib olla just see, mida vajad. See kogumik on täis hakklihapõhiseid retsepte, mis on ideaalsed kiireks õhtusöögiks pärast pikka tööpäeva.

Hakkliha on tuntud oma mitmekülgsuse poolest ja Vingissar näitab, kuidas seda kasutada mitmesuguste roogade valmistamiseks. Alates südamlikest hautistest ja suppidest kuni mahlakate kotlettide ja ahjuvormideni, leiad raamatust retsepte, mis rahuldavad kõik maitsemeeli. Lisaks lihtsusele ja kiirusele on autor pannud suurt rõhku ka tervislikkusele, julgustades lugejaid lisama oma toitudesse rohkelt köögivilju.

Üks raamatu suurimaid eeliseid on see, et hakkliha kasutamine võimaldab valmistada toite, mis on rikkalikud maitse poolest, kuid ei nõua palju liha. See tähendab, et saad nautida lihaseid roogasid, hoides samal ajal eelarvet kontrolli all.

Kui oled töölt koju jõudes näljane ja aeg on napib, siis Vingissari retseptid tulevad appi. Näiteks üks tema hakklihasupp valmib vaid 20–30 minutiga, pakkudes kiiret ja toitvat lahendust kogu perele.

Avasta, kuidas muuta oma argiõhtud maitsvaks ja muretuks Marika Vingissari "Hakklihatoidud. Maitsvalt ja kiiresti" abil. See raamat ei ole mitte ainult praktiline juhend, vaid ka inspiratsiooniallikas, mis aitab sul tuua lauale rohkem mitmekesisust ja rõõmu.