Halastustool

Halastustool

Autor: M. W. Craven

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
25.99€
Osta
Washington Poe'l on lugu, mida ta tahab sinuga jagada. Ja ta loodab, et sa kuulad tähelepanelikult. Alguses ilmuvad röövlinnud. Varesed. Palju vareseid. Piisavalt, et sooritada mõrv...

Poe räägib mehest, kes seoti puu külge ja loobiti kividega surnuks; mehest, kelle keha kattis arusaamatu kood, mille lahendamine oli väljakutse isegi andekale analüütikule Tilly Bradshaw'le. Ta toob esile, kuidas selle mehe tapmine oli seotud viieteistkümne aasta taguse tragöödiaga, kui noor tütarlaps mõrvas oma perekonna.

Ja lõpuks räägib ta halastustoolist – kohutavast seadmest, mille kohta inimesed pigem surevad kui räägivad. Poe loodab, et sa kuulasid tähelepanelikult, sest selles loos ei ole miski nii, nagu see esmapilgul paistab.

"Halastustool" on kauaoodatud kuues romaan M. W. Craveni "Washington Poe" sarjas. Kõik sarja varasemad viis raamatut on olnud nomineeritud Briti parima krimiromaani tiitlile ja kaks neist on selle prestiižse auhinna ka võitnud.

Chris Whitaker on öelnud: "Kütkestav, kohutav ja kaasahaarav. Halastustool on tõeliselt õudne, samas nii naljakas, et ajab laginal naerma, ja uskumatult nutikas."

Kui otsid põnevat ja keerukat krimilugu, mis hoiab sind kuni viimase leheküljeni pinges, siis "Halastustool" on just see raamat, mida vajad.