HALDJA VÕLUKOTT

HALDJA VÕLUKOTT

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Avasta võlumaailma imesid koos raamatuga "Haldja Võlukott", mille on kirjutanud andekas autor. See taskusõbralik teos on Sinu ustav kaaslane igal ajahetkel, pakkudes seitset põnevat lugu, mis viivad Sind rännakule läbi fantaasiarikka maailma.

Kujutle end avamas seda maagilist võlukotti, kust leiad enda eest värvikirevad tegelased, kes ootavad, et nendega ühineda. Tutvu Sädeleva ükssarvikuga, kes valgustab teed läbi kõige pimedamate metsade; kohtu kapriisse printsessiga, kelle tahtmised ja soovid panevad proovile kogu kuningriigi; ja elusta lugu väikesest haldjast, kelle unistus lennata taevalaotusesse on südantsoojendavalt siiras.

"Haldja Võlukott" ei ole lihtsalt lasteraamat – see on kaasahaarav teekond, mis õpetab olulisi elutõdesid ja väärtusi läbi muinasjutuliste seikluste. Iga lugu on peidetud õppetund, mis inspireerib nii noori kui ka noorusliku hingega täiskasvanuid.

Kui oled valmis sukelduma lugude maailma, mis äratab Sinu kujutlusvõime ja toob naeratuse näole, siis "Haldja Võlukott" on just see, mida vajad. Võta see raamat kaasa oma päevastele seiklustele või lase sel olla Sinu õhtuse unejutu allikaks. Luban, et see raamat toob Sulle ja Su perele rõõmu ja avardab fantaasia piire.