HALDJAD. KLEEPSU JA KRIIPSU VIHIK

HALDJAD. KLEEPSU JA KRIIPSU VIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Lummavad haldjamaailma saladused ootavad avastamist just Sinu poolt! "Haldjad. Kleepsu ja Kriipsu Vihik" on raamat, mis viib Sind imelisele teekonnale, kus saad koos värvikirevate haldjatega aega veeta. See on Sinu võimalus panna proovile oma loovus, haarates pliiatsid ja kleepsud ning andes elu igale leheküljele oma ainulaadse puudutusega.

Kujutlusvõime lendu lastes saad sa osa haldjate maagilisest maailmast, kus iga värvivalik ja kleepsu paigutus loob uue loo. Kuid pea meeles, et see raamat on mõeldud just Sinu peenmotoorika ja kunstilise väljendusoskuse arendamiseks, seega on see ideaalne valik vanematele lastele.

Väike hoiatus: kuigi see raamat on täis rõõmu ja loovust, tuleb tähelepanu pöörata, et väikesed osad võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega, kui väiksemad õed-vennad soovivad samuti haldjate maailma sukelduda, veendu, et nad teevad seda ohutult ja täiskasvanu järelvalve all.

Kas oled valmis avama ukse fantaasiarikkasse maailma? "Haldjad. Kleepsu ja Kriipsu Vihik" ootab Sind, et üheskoos luua midagi imelist!