HALDJAD. PABERRÕIVAD NUKKUDELE

HALDJAD. PABERRÕIVAD NUKKUDELE

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.15€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas riietada haldjat? "Haldjad. Paberrõivad nukkudele" on loominguline ja lõbus raamat, mis kutsub sind avastama haldjate maagilist maailma läbi riietumismängu. Raamatu autor on loonud kaunid paberist haldjakujukestega kaaned, mida saad välja lõigata ja seejärel neile erinevateks puhkudeks sobivaid kostüüme selga proovida.

Kujutle, et oled haldjate moelooja, kes valmistab neile rõivaid tantsupidudeks, pidulikeks sündmusteks või lihtsalt igapäevaseks seikluseks metsa all. See raamat pakub sulle võimalust arendada oma loovust ja peenmotoorikat, samal ajal mängides ja õppides riietuse kohta erinevates kultuurilistes kontekstides.

Kui armastad käsitööd, moedisaini või lihtsalt haldjalugusid, siis see raamat on justkui loodud sinu jaoks. See ei ole pelgalt meelelahutus, vaid ka õpetlik kogemus, mis aitab mõista rõivastuse olulisust erinevate sündmuste puhul. Võta käärid kätte ja lase oma kujutlusvõimel lennata, riietades haldjaid nii, nagu sina seda õigeks pead.

"Haldjad. Paberrõivad nukkudele" on suurepärane kingiidee lastele, kes naudivad meisterdamist ja rollimänge. See raamat võib olla ka vahva tegevus vanematele ja lastele koos aja veetmiseks, aidates tugevdada omavahelist sidet läbi ühise loova tegevuse. Võta hetk, et sukelduda fantaasiamaailma ja anda haldjatele just see sära, mida nad vajavad!