Haldjas Kräsupea

Haldjas Kräsupea

Autor: Anne Booth,Rosalind Beardshaw

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.99€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, et teie anded ei paista nii eredalt kui teistel? "Haldjas Kräsupea" on südamlik lugu väikesest haldjast, kes võitleb oma koha leidmisega maagilises maailmas, kus kõik tundub olevat võimalik. Autor Anne Booth ja illustraator Rosalind Beardshaw on loonud vaimustava teose, mis räägib sellest, kuidas tõeline sõprus ja eneseusaldus võivad muuta kõike.

Kräsupea on haldjatüdruk, kes ei suuda vihmapilvi manada ega taevasse kirjusid vikerkaari joonistada. Lillede õitsele puhkemise kunstki tundub talle kättesaamatu. Kuid Kräsupea ei lase end heidutada, sest tema tugevuseks on midagi palju sügavamat – soe süda ja pühendumus sõpradele. Ja nagu elus tihti juhtub, on just need omadused, mis toovad edu seal, kus seda kõige vähem oodata oskad.

Raamat, mis on mõeldud väikelastele, on eesti keelde oskuslikult tõlkinud ja luulevormi valanud Riina Turi. See on lugu, mis ei räägi mitte ainult haldjate ballist ja oskuste proovilepanekust, vaid ka sellest, kuidas igaüks meist on eriline just oma unikaalsete omaduste poolest. Kräsupea lugu õpetab lastele, et iga pingutus ja heategu loeb ning et sõprade toetus on hindamatu väärtusega.

Kui soovite oma lapsele õpetada eneseleidmise tähtsust ja sõpruse jõudu, siis "Haldjas Kräsupea" on raamat, mis peaks kindlasti kuuluma teie koduraamatukokku. Lase end kaasa haarata sellest liigutavast loost, mis on täis värvikaid illustratsioone ja südantsoojendavaid hetki.