Hallitusest - puust ja punaseks. Ehitusinseneri vaatenurgast

Hallitusest - puust ja punaseks. Ehitusinseneri vaatenurgast

Autor: Kalle Pilt

Kirjastus: EESTI MÜKOLOOGIAUURINGUTE KESKUS SA

Kategooria: Ehitus, remont ja puutöö
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
49.99€
Osta
Apollo
49.95€ / 47.45€
Osta
Kas teadsite, et hallitusseened võivad mõjutada teie kodu õhukvaliteeti ja teie tervist? Kalle Pildi raamat "Hallitusest - puust ja punaseks. Ehitusinseneri vaatenurgast" on just see teos, mis aitab teil mõista, kuidas hallitus teie eluruumides tekib ja kuidas seda tõhusalt tõrjuda.

Raamat pakub põhjalikku ülevaadet hallitusseente mõjust meie igapäevaelule, arvestades, et me veedame enamiku oma ajast siseruumides, eriti meie kliimavöötmes. Autor, kes on kogenud ehitusinsener, selgitab, kuidas hoonete konstruktsioon ja kasutus mõjutavad hallituse kasvu, ning jagab praktilisi nõuandeid, kuidas sisekliimat reguleerides hallitust ennetada ja kontrolli all hoida.

Raamatust leiate teadmisi hallitusseente bioloogiast, nende leviku põhjustest ja ennetamisest, samuti ehitusfüüsika põhimõtetest, mis aitavad mõista hallituse tekkekeskkonda. "Hallitusest - puust ja punaseks" on kirjutatud lihtsas ja arusaadavas keeles, muutes keerulised teemad kättesaadavaks kõigile, olenemata nende eelnevast teadmisest või kogemusest.

Raamatu koostamisel on autor konsulteerinud mitmete valdkondade ekspertidega, sealhulgas mikrobioloogide ja tervishoiutöötajatega, et tagada teabe usaldusväärsus ja praktilisus. See teeb raamatust väärtusliku ressursi mitte ainult koduomanikele, vaid ka büroohoonete, koolide ja teiste avalike hoonete haldajatele.

Kui soovite oma elukeskkonda parandada ja pikendada tervena elatud aastaid, siis "Hallitusest - puust ja punaseks" on teie jaoks asendamatu abimees. Lugege, õppige ja rakendage Kalle Pildi nõuandeid, et hoida oma kodu või töökoht hallitusevaba ja tervislik.