HANS JA GRETE

HANS JA GRETE

Autor: Beata Rojek

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.40€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas otsid põnevat ja harivat lugemismaterjali oma väikesele raamatusõbrale? "Hans ja Grete", autoriks Beata Rojek, on just see, mida vajate! See raamat kuulub "Muinasjutte lastele" sarja, mis on loodud spetsiaalselt noortele lugejatele, kes alles õpivad sõnade maailma avastama.

"Hans ja Grete" on ideaalne valik algajatele lugejatele, tänu oma lihtsale sõnavarale ja lühikestele lausetele. Suure trükiga tekst muudab lugemise veelgi mugavamaks ja nauditavamaks. Raamatu kaasahaaravad lood ja erksavärvilised illustratsioonid pakuvad rõõmu nii silmale kui ka vaimule, aidates samal ajal kaasa lapse kujutlusvõime arengule.

Peale selle, "Hans ja Grete" ei paku mitte ainult lugemisrõõmu, vaid ka võimalust õppida. Raamatu lõpus asuvad küsimused annavad Sulle, kallis lapsevanem, suurepärase võimaluse arutleda loetu üle ja veenduda, kas Sinu laps on loo sisu mõistnud. See on suurepärane viis toetada lapse lugemisoskuse arengut ja aruteluoskust.

Kui Sinu laps alustab lugemist, kuula huviga ja tunnusta tema edusamme. "Hans ja Grete" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teie koosveedetud kvaliteetaeg ja samm lapse haridusteel. Avastage koos Beata Rojeki loodud muinasjutuline maailm ja laske oma lapse kujutlusvõimel lennata!