HANS JA GRETE

HANS JA GRETE

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Muinasjutud
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.88€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas olete kunagi unistanud kohtumisest majaga, mis on ehitatud piparkookidest ja mille aknad on valmistatud puhtast suhkrust? "Hans ja Grete" viib teid just sellisele maagilisele seiklusele, kus kaks vaprat õde-venda, Hans ja Grete, avastavad end nõiutud metsa sügavustest. Nende lugu on täis põnevust ja ootamatuid pöördeid, kui nad püüavad leida oma teed tagasi koju.

See armastatud klassika on saanud uue hingamise tänu värvikirevatele ja elavatele illustratsioonidele, mis muudavad loo veelgi kaasahaaravamaks. Lisaks pakub raamat põnevat lisalugemist – teavet muinasjutu päritolu, selle arengu ja erinevate tõlgenduste kohta. See on suurepärane võimalus sukelduda sügavamale muinasjuttude imelisse maailma ja avastada, kuidas need lood on aegade jooksul muutunud.

"Hans ja Grete" ei ole lihtsalt lugu kahest lapsest ja nende seiklustest; see on kultuuripärand, mis on edasi antud põlvest põlve. Raamat on suurepärane valik nii noortele lugejatele, kes alles avastavad muinasjuttude võlu, kui ka täiskasvanutele, kes soovivad meenutada lapsepõlve lemmiklugusid.

Kui otsite raamatut, mis viiks teid fantastilisele rännakule ja avardaks teie silmaringi, siis "Hans ja Grete" on teie jaoks ideaalne valik. Avastage, kuidas lihtne maiustuste maja võib muutuda seikluseks, mis jääb teie mällu igaveseks.