HARJUMAA JÄRVAMAA LÄÄNEMAA RAPLAMAA 1:200 000

HARJUMAA JÄRVAMAA LÄÄNEMAA RAPLAMAA 1:200 000

Kirjastus: EOMAP KIRJASTUS

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.25€
Osta
Avastage Eesti maakondade võlu "Harjumaa Järvamaa Läänemaa Raplamaa 1:200 000" kaardi abil, mis on hädavajalik teejuht nii kohalikele kui ka külastajatele. See detailne voldikkaart on suurepärane abivahend, et planeerida oma järgmist seiklust läbi nelja maakonna – Harjumaa, Järvamaa, Läänemaa ja Raplamaa.

Kaardil on tähistatud turismiinfokeskused, mis on suurepärased peatuspunktid, kui soovite saada lisateavet piirkonna vaatamisväärsuste, majutuskohtade või kohalike ürituste kohta. Need keskused on varustatud sõbralike töötajatega, kes on valmis jagama oma teadmisi ja nõuandeid, et teie kogemus oleks võimalikult meeldejääv.

Kaart on trükitud neljas keeles – eesti, soome, inglise ja vene –, mis teeb sellest ideaalse reisikaaslase erineva keeleoskusega inimestele. Olgu teie eesmärgiks tutvuda Harjumaa rikkaliku kultuuripärandiga, nautida Järvamaa looduskauneid paiku, avastada Läänemaa rannikualasid või uurida Raplamaa maalilisi külasid, see kaart aitab teil orienteeruda ja leida just need paigad, mis teie reisi unustamatuks muudavad.

Kasutage seda kaarti oma teekonna planeerimiseks ja leidke peidetud pärlid, mida Eesti maapiirkonnad pakuvad. Olgu teie huvi ajaloo, looduse või kohaliku elu-olu vastu, "Harjumaa Järvamaa Läänemaa Raplamaa 1:200 000" on teie usaldusväärne teejuht avastamaks Eestimaa südant.