HARJUTUSED SÕBRAD (LILLA)

HARJUTUSED SÕBRAD (LILLA)

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2002 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.85€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas otsite põnevaid tegevusi, mis aitaksid teie väikeseid kodus õppimisele kaasa aidata? "Harjutused Sõbrad (Lilla)" on teie jaoks ideaalne valik. See raamat on loodud spetsiaalselt lastele, kes on nelja-aastased või vanemad, pakkudes mitmekülgseid harjutusi, mis arendavad tähelepanu, loendamisoskust, peenmotoorikat, mõtlemisvõimet ning tutvustavad tähestikku.

Raamatu lehekülgedel kohtute rõõmsameelsete sõpradega: Lõrri, Jänks, Piilu, Kiku, Hobuke ja Seebu. Need vahvad tegelased ei ole mitte ainult laste kaaslased õppimise teekonnal, vaid muudavad ka õppimise lõbusamaks ja kaasahaaravamaks. Lapsed saavad nende sõpradega koos lahendada erinevaid ülesandeid, mis on kujundatud nii, et need ärgitavad uudishimu ja pakuvad rõõmu õppimisest.

"Harjutused Sõbrad (Lilla)" on suurepärane vahend, et toetada teie lapse arengut mängulisel viisil. Raamat aitab luua tugeva aluse eelkooliealiste laste haridusteel, valmistades neid ette kooliks ja edasiseks õppimiseks. Kasutage võimalust ja avastage koos lapsega õppimise rõõm!