HARJUTUSED SÕBRAD (ROHELINE)

HARJUTUSED SÕBRAD (ROHELINE)

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2002 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.85€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas otsite põnevat ja arendavat tegevust oma nelja-aastasele või vanemale lapsele? "Harjutused Sõbrad (Roheline)" on raamat, mis pakub just seda – rikkalikku kogumit harjutusi, mis on loodud laste tähelepanu, loendamisoskuse, käemotoorika, mõtlemisvõime ning tähtede õppimise arendamiseks.

Raamatu lehekülgedel kohtute rõõmsameelsete tegelastega nagu Lõrri, Jänks, Piilu, Kiku, Hobuke ja Seebu, kes muudavad õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks. Nende sõprade seltsis avastab teie laps mänguliselt uusi teadmisi ja oskusi, mis on olulised koolieelses eas.

Iga harjutus on kujundatud nii, et see köidaks lapse tähelepanu ja paneks proovile tema oskused, pakkudes samal ajal positiivset ja julgustavat kogemust. See on suurepärane viis veeta kvaliteetaega koos lapsega, toetades tema arengut ja uudishimu maailma vastu.

Kui soovite oma lapsele pakkuda hariduslikku, kuid samas meelelahutuslikku tegevust, siis "Harjutused Sõbrad (Roheline)" võib olla just see, mida otsite. See on raamat, mis ei paku mitte ainult harjutusi, vaid ka väärtuslikku aega koos veetmiseks, aidates luua tugeva aluse elukestvaks õppimiseks.