Härra politseinik Jasper ja kõrvits Kusti

Härra politseinik Jasper ja kõrvits Kusti

Autor: Tiia Selli

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma ühte vahvasse seiklusse, mis on täis põnevust ja südamlikku huumorit? "Härra politseinik Jasper ja kõrvits Kusti" on Tiia Selli kirjutatud lugu, mis viib sind noore poisi Jasperi ja tema ainulaadse sõbra, kõrvits Kusti, maailma. Jasper unistab suurelt – temast peab saama politseinik, et kõik pätid saaksid teenitud karistuse. Kusti pole aga tavaline kõrvits; ta on Jasperi hoole ja armastusega suureks kasvatatud ning nüüd on tal võimalus oma sõpra suurel missioonil aidata.

Nende esimene ülesanne on tabada pannkoogivaras, kuid peagi leiab Jasper end keerulisest olukorrast, mis sunnib teda kodust põgenema. Truu Kusti ei jäta sõpra hädas maha ja asub temaga koos teele. Ent ootamatult pöörab saatus neile selja ja nad satuvad ise röövlite, Peeti ja Pihvi, küüsi. Nüüd seisavad nad silmitsi tõelise katsumusega – kas Jasper ja Kusti suudavad pääseda ja tõestada, et headus võidab alati?

Tiia Selli on tuntud oma lasteraamatute poolest, mis pakuvad lustakaid lugemiselamusi nii mudilastele kui ka koolilastele. Tema varasemad teosed, nagu "Neletriin ja Kapi-Kaarup" ja "Kuningas Lambapea ja Piripoti Kuningriik", on võlunud lugejaid oma soojuse ja fantaasiarikkusega. "Härra politseinik Jasper ja kõrvits Kusti" on suunatud eelkõige nooremale koolieale, kuid sobib suurepäraselt ka pere pisematele ettelugemiseks.

Kui soovid, et sinu laps arendaks lugemishuvi ja õpiks samal ajal olulisi eluväärtusi, siis on see raamat ideaalne valik. Astu Jasperi ja Kusti kõrvale ning avasta, kas ja kuidas on võimalik puhastada musta südametunnistust ning kas tõeline sõprus ja julgus suudavad ületada kõik takistused.