Harry. Elulugu

Harry. Elulugu

Autor: Marcia Moody

Kirjastus: KUNST

Kategooria: Ajaloolised isikud ja elulood
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis peitub ühe maailma jälgituima punapea, prints Harry, elu ja tegemiste taga? Marcia Moody "Harry. Elulugu" avab ukse selle karismaatilise kuningliku liikme keerulisse maailma, kes on tuntud nii oma heategevuslike ettevõtmiste kui ka vallalise südametemurdja staatuse poolest.

Kas teadsite, et printsess Diana hellitas oma nooremat poega, kutsudes teda "väikseks Spenceriks"? Täna on temast saanud mees, kelle elu on olnud täis seiklusi ja kangelastegusid. Harry on veetnud aega Aafrika orvudega, kes on kaotanud vanemad AIDS-i tõttu, rännanud ekstreemsetes tingimustes mõlemal poolkeral ning täitnud oma kohust sõdurina Afganistani konflikti keerises.

See raamat viib teid läbi Harry elu, alates tema ulakatest lasteaia-aastatest, kus ta juba fotograafidele keelt näitas, kuni täiskasvanueani, kus ta on võtnud omaks mitmekülgse rolli – olles korraga sõdur, mees ja prints. Kuid Harry pole kunagi lihtsalt olnud "see teine poeg"; ta on kujunenud iseseisvaks ja mõjukaks isikuks, kes on võitnud südameid üle kogu maailma.

"Harry. Elulugu" on kirjutatud sügava isikliku puudutusega, kus prints Harry lähedased ja sõbrad jagavad oma lugusid ja kogemusi temaga, paljastades inimese avaliku kuvandi taga. See on lugu julgusest, kaastundest ja püüdlustest, mis on kujundanud prints Harry'st selle, kes ta täna on – armastatud ja austatud figuur rahvusvahelisel areenil.

Kui olete huvitatud kuningliku perekonna liikmete eludest või soovite lihtsalt süveneda ühe inspireeriva isiksuse loole, siis "Harry. Elulugu" on teie jaoks kohustuslik lugemine. Avastage, mis teeb prints Harry'st nii erilise ja miks tema teekond on köitnud miljoneid inimesi üle maailma.