Harry Potter ja äraneetud laps. I ja II osa

Harry Potter ja äraneetud laps. I ja II osa

Autor: J. K. Rowling,John Tiffany,Jack Thorne

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
24.95€ / 23.70€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist, mis viib sind tagasi võlumaailma, kuid pakub samas uut vaatenurka? "Harry Potter ja äraneetud laps. I ja II osa" on just see, mida vajad. See on lugu, mis leiab aset 19 aastat pärast seda, kui meie armastatud võlurid – Harry, Ron ja Hermione – lõpetasid oma seiklused Hogwartsis.

Nüüdseks on nad kõik täiskasvanud, peredega ja igapäevaelu rutiinidega. Harry Potter, kes on asunud tööle Võlukunstiministeeriumis, seisab silmitsi uute väljakutsetega. Töökoormus on suur ja Harry võib leida, et mõistmine oma laste, eriti noorema poja Albus Severuse suhtes, on keeruline. Albus peab toime tulema raske pärandiga, mida tähendab olla Harry Potteri poeg, ja see pole kerge.

Kui aga salapärased märgid hakkavad viitama sellele, et must maagia ei ole veel täielikult kadunud, süvenevad Harry, Roni, Ginny ja Hermione kahtlused. Harry arm hakkab taas valutama, andes märku, et midagi on tulemas. Nii vanemad kui ka nende lapsed peavad leidma viisi, kuidas uuele pimeduse tõusule vastu astuda.

See raamat on kordustrükk, mis toob lugejateni J.K. Rowlingu, John Tiffany ja Jack Thorne'i loodud uue ja haarava loo. Kui oled valmis sukelduma Harry Potteri maailma uude peatükki, siis "Harry Potter ja äraneetud laps" ootab sind, et pakkuda nii nostalgiat kui ka uusi seiklusi. Kas oled valmis avastama, mis saab edasi Harry ja tema sõprade maailmas?