Hauaröövli mõistatus. CLUE neljas raamat

Hauaröövli mõistatus. CLUE neljas raamat

Autor: Jørn Lier Horst

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
20.99€
Osta
Apollo
21.95€ / 20.85€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevasse saladuste maailma, kus iga nurga taga võib peituda vihje või ootamatu pööre? "Hauaröövli mõistatus" on Jørn Lier Horsti kirjutatud noortekrimka, mis viib sind Cecilia, Leo ja Une kõrval uurima kummalisi sündmusi, mis toimuvad paadisadama öösiti.

Kui kolmik märkab, et keegi on surnuaias hauad lahti kaevanud, hakkavad nad mõistatust lahendama. Nende teekond viib nad vana kivikiriku varjatud saladusteni, kus kohaliku legendi järgi uitab ringi Kutripastori vaim. Lisaks räägitakse loo rootsi orelimängijast, kes võttis endaga hauda kaasa ammuse sakslaste kullasaladuse. Kas need lood on omavahel põimitud? Ja kuidas on sellega seotud salapärased haagissuvilas elavad töömehed või matkaauto, mis oleks peaaegu Leole otsa sõitnud?

Samal ajal kui Cecilia, Leo ja Une oma detektiivitööd teevad, on politsei asunud uurima Cecilia ema kadumise juhtumit, mis on nüüdseks saanud mõrvajuurdluse staatuse. See raamat toob päevavalgele, mis eelmisel suvel tegelikult juhtus.

Jørn Lier Horst, kes on ise endine kriminaalpolitseinik, on Norra üks hinnatumaid krimikirjanikke. Tema sulest pärinev "Hauaröövli mõistatus" on neljas osa populaarsest CLUE sarjast, mis on pühendatud noortele lugejatele, kes armastavad müsteeriume ja krimilugusid. Eesti keeles on varem ilmunud ka sarja varasemad raamatud "Salamandri mõistatus", "Kuldse kella mõistatus" ja "Veealune mõistatus".

Kui sind köidab põnevus ja armastad kaasahaaravaid krimilugusid, siis "Hauaröövli mõistatus" on just sinu jaoks. Avasta, kuidas noored detektiivid lahendavad juhtumeid, mis on täis põnevust ja seiklusi. Kas oled valmis avastama tõde?