HEA EIT JA ÕEL EIT

HEA EIT JA ÕEL EIT

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Muinasjutud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Avastage armastatud eesti muinasjuttu uues valguses, "Hea eit ja Õel eit", mis on jutustatud läbi aegade ja põlvkondade. See lugu, mis on täis südamesoojust ja õpetlikke hetki, räägib teile heasüdamlikust eidekesest, kes leiab metsast hiiglasliku seene, ja tema vastandlikust õest ning õetütrest, kelle iseloomud panevad proovile perekondlike suhete tugevuse ja armastuse.

Kunstnik Siima Škop, kelle käe all on sündinud mitmed armastatud pildid, on selles raamatus lisanud midagi erilist. Osa illustratsioone on loodud nii, et need pakuvad lastele ainulaadset võimalust – tuua lood ellu oma värvide ja kujutlusvõime abil. See interaktiivne element mitte ainult ei lisa lugemiskogemusele mängulisust, vaid soodustab ka laste loovust ja peenmotoorikat.

Kui olete huvitatud kultuuripärandist ja soovite, et teie lapsed või lapselapsed õpiksid läbi mängu ja loovuse, siis "Hea eit ja Õel eit" on raamat, mis peaks kindlasti teie raamaturiiulil olema. See ei ole lihtsalt jutustus heast ja kurjast, vaid ka väärtuslik õppematerjal, mis ühendab põlvkondi ja toob esile eesti rahvapärimuse rikkuse.

Laske end kaasa haarata sellest südamlikust loost, mis on sama ajatu kui muinasjutud ise. "Hea eit ja Õel eit" ootab teid, et avastaksite selle lehekülgedel peituvad tarkused ja rõõmu, mida jagub nii noortele kui ka vanadele.