Hea Sam

Hea Sam

Autor: Dete Meserve

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Kaasaegne romantika
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, milline oleks tunne leida oma ukse ees kotitäis raha? "Hea Sam" on lugu, mis viib teid Los Angelese südamesse, kus kümme inimest seisavad silmitsi just sellise mõistatusega. Igaüks neist leiab enda koduukse ees 100 000 dollari suuruse summa, kuid keegi ei suuda seletada, kust see pärit on või miks see just neile anti.

Kate Bradley, kogenud teleajakirjanik, haarab loost kinni, teadmata, et see võib osutuda tema karjääri kõige intrigeerivamaks juhtumiks. Kate'i uurimistöö viib ta sügavale inimlikkuse, heategevuse ja saladuste maailma, kus hea tegu võib varjata endas palju enamat kui esmapilgul paistab.

Kui Kate püüab paljastada salapärast heategijat, keda tuntakse vaid "Hea Sami" nime all, satub ta keerukatele radadele, mis on täis valejälgi ja isiklikke dilemmasid. Ta avastab, et kõige keerulisem võib olla usalduse küsimus – kas usaldada võõraid, oma lähedasi või isegi iseennast?

"Hea Sam" on põnev romaan, mis paneb teid kaasa elama Kate'i teekonnale tõe poole, samal ajal kui ta võitleb oma sisemiste kahtlustega. See lugu ei ole lihtsalt detektiivimüsteerium; see on ka sügavalt inimlik lugu usust, lootusest ja võimalusest, et maailmas leidub tõelist headust. Kas Kate leiab vastused, mida ta otsib, või avastab ta midagi palju olulisemat – võib-olla isegi elumuutvat?

Kui teid paeluvad lood, mis uurivad inimhinge sügavusi ja tõstatavad küsimusi heategevuse ja altruismi olemuse kohta, siis "Hea Sam" on teie jaoks. See on lugu, mis ei jäta teid ükskõikseks ja võib-olla paneb teidki uskuma, et maailmas on veel headust.