Hea Teo sudoku nr 1

Hea Teo sudoku nr 1

Autor: Tõnu Paldra

Kirjastus: NUTI GRUPP

Kategooria: Mälumängud, ristsõnad, mõistatused ja sudokud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Valmistuge sukelduma numbrite maailma, kus loogika ja mõistatused kohtuvad meelelahutusega. "Hea Teo sudoku nr 1" on teie võimalus kogeda Tõnu Paldra meisterlikkust, kes on tuntud oma põhjalike ja kaasahaaravate sudokude poolest. See raamat pakub teile hulgaliselt sudoku mõistatusi, mis on loodud teid proovile panema ja samal ajal pakkuma tõelist rõõmu ja rahulolu.

Tõnu Paldra on Eestis tuntud kui kogenud sudokude koostaja, kelle loomingut iseloomustab läbimõeldud ülesehitus ja mitmekesine raskusaste. Tema sudokud on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele, pakkudes väljakutseid igal tasemel mõistatuste lahendajatele.

"Hea Teo sudoku nr 1" on suurepärane kaaslane teie vaba aja veetmiseks, aidates arendada loogilist mõtlemist ja tähelepanu detailidele. Raamatu mõistatused on hoolikalt valitud ja tasakaalustatud, pakkudes teile tunde kaasahaaravat ajutreeningut.

Kui olete sudoku fänn või soovite lihtsalt oma mõtlemisoskust proovile panna, siis on "Hea Teo sudoku nr 1" just see, mida vajate. Avastage Tõnu Paldra loodud sudokude maailm ja laske end kaasa haarata numbrite võlumaailmast, mis pakub lõputult avastamisrõõmu.