Hea tütar

Hea tütar

Autor: Karin Slaughter

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Kui otsite südantlõhestavat ja paeluvat lugemist, siis Karin Slaughteri "Hea tütar" on just see, mida vajate. See raamat viib teid kahe õe, Charlotte'i ja Samantha traagilise loo sügavustesse, kus üks öö muudab kõik.

Kakskümmend kaheksa aastat tagasi rööviti nende lapsepõlve süütus, kui nende kodu ründas vägivald, mis viis nende ema surmani ja purustas nende isa, kohaliku hinnatud kaitseadvokaadi, südame. See öö mattus saladustesse, mis tundusid igaveseks kadunud olevat.

Täiskasvanuna on Charlotte järginud isa jälgi ja saanud advokaadiks, kandes endas "hea tütre" tiitlit. Kuid kui vägivald taas Pikeville'i linna raputab ja uus traagiline sündmus linna rahutuks teeb, leiab Charlotte end taas keset õudusi. Ta pole ainult esimene tunnistaja sündmuspaigal, vaid see juhtum äratab ellu kohutavad mälestused, millest ta on aastaid püüdnud vabaneda.

Karin Slaughter, kes on tuntud oma oskuse poolest kirjutada sügavalt mõjuvaid lugusid, on pälvinud Ameerika põnevikkirjanduse kuninganna tiitli. Tema teosed on paelunud lugejaid üle kogu maailma, müües üle 35 miljoni eksemplari ja olles tõlgitud ligi 40 keelde. "Hea tütar" on tema 17. romaan, mis on põnevusžanri fännide poolt kiidetud kui üks tema parimaid.

Kui soovite sukelduda põnevusse, mis haarab teid esimesest leheküljest ja ei lase lahti enne viimast punkti, siis "Hea tütar" on teie jaoks. Võtke aega, et kogeda Karin Slaughteri meisterlikkust ja valmistuge avastama tõde, mis võib muuta kõike.