Head ööd, väike jänku!

Head ööd, väike jänku!

Autor: Amanda Wood

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas otsid oma väikesele unematiile ideaalset unejuturaamatut? "Head ööd, väike jänku!" autorilt Amanda Wood võib olla just see, mida vajate. See südamlik lugu viib sind koos väikese jänkupojaga tema esimesele seiklusele, kui ta astub välja oma turvalisest koduurgust, avastamaks suurt ja põnevat maailma.

Väikese jänese julgus ja avastamisrõõm on inspireeriv – ta õpib, et tal on kõik eeldused, et saada suureks jänkuks. Tema teravad kõrvad, mis on alati valmis kuulama, tundlik nina, mis nuusutab kõik lõhnad üles, ja võimsad tagajalad, mis teevad hüppamise lihtsaks, on just need, mis aitavad tal maailma tundma õppida.

Raamatu kaunid fotograafilised illustratsioonid toovad lood ellu ja loovad sooja õhkkonna, mis on ideaalne lõõgastumiseks ja une-eelseks rahustavaks hetkeks. "Head ööd, väike jänku!" on loodud selleks, et pakkuda sinu lapsele magusat und, täis rahulikke unenägusid.

Kui soovid oma lapsele tutvustada lugemise imelist maailma ja arendada tema kujutlusvõimet, siis see raamat on suurepärane valik. Lase "Head ööd, väike jänku!" olla osa teie õhtusest rutiinist ja vaata, kuidas see toob rahu teie kodu õhtutesse.