Head ööd, väike laama!

Head ööd, väike laama!

Autor: Amanda Wood

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Tere tulemast avastama Amanda Woodi südamlikku lasteraamatut "Head ööd, väike laama!", mis viib sind kõrgustesse, kus laamad vabalt ringi liiguvad. See lugu räägib väikesest laamast, kes armastab oma päevi veeta mängeldes ja mägedes hüpeldes, justkui tantsides pilvede vahel.

Ühel päeval, kui väike laama asub seiklusrikastele radadele, kohtub ta uue sõbraga – villakhiirega. Nad avastavad kiiresti, et neil on palju ühist: mõlemale meeldib ringi joosta, hüpata ja nautida mägede magusat rohtu. Nende sõprus sünnib ühiste huvide ja seikluste kaudu, kus üks oskab teed juhatada ja teine on alati valmis sõpra toetama.

Raamat "Head ööd, väike laama!" on kaunistatud fotograafiliste illustratsioonidega, mis toovad loo veelgi lähemale sinu südamele. See on ideaalne valik unejutuks, kuna lihtne ja soe lugu aitab sul rahulikult uinuda. Sinu lapsele meeldib kindlasti kuulata, kuidas väike laama ja villakhiir oma sõprust tähistavad, ning see lugu viib teid mõlemad magusatele unenägudele.

Kui otsid oma lapsele õhtuseks rituaaliks rahustavat ja armast täis lugu, siis "Head ööd, väike laama!" on just see, mida vajad. Lase end viia mägede rüppe, kus sõprus ja seiklused ootavad avastamist.