Head ööd, väike panda!

Head ööd, väike panda!

Autor: Amanda Wood

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas otsid midagi erilist, et rikastada oma lapse õhturutiini? "Head ööd, väike panda!" autorilt Amanda Wood võib olla just see, mida vajad. See südamlik raamat viib sind ja su pisikest kaaslast seiklusele koos armsa pandapoegaga, kes on teel avastama oma ideaalset õhtueinet. Kui bambus on tema kindel valik nii hommiku- kui lõunasöögiks, siis mida uut ja põnevat võiks väike panda õhtul proovida?

Amanda Woodi loodud lugu on kaunistatud kaunite fotograafiliste illustratsioonidega, mis toovad loo ellu ja loovad rahustava atmosfääri. See raamat ei ole lihtsalt lugu, see on kogemus, mis ühendab hariduse ja lõõgastuse, aidates sinu lapsel õppida uusi asju ning samal ajal valmistuda magusaks uneks.

"Head ööd, väike panda!" on suurepärane valik, kui soovid oma lapsele tutvustada looduse imesid ja õpetada talle toitumise mitmekesisuse tähtsust. See on raamat, mis ei paku mitte ainult meeldivat lugemiskogemust, vaid aitab ka luua tugevat sidet sinu ja su lapse vahel, kui jagate koos neid väärtuslikke hetki enne uinumist.

Kasuta võimalust sukelduda koos väikese pandaga tema õhtusesse seiklusse ja avastage koos, millised maitsvad üllatused ootavad teda peale päeva täis bambuse nosimist. Võta aega, et nautida seda armastusega tehtud teost, mis toob teie õhtutesse rahu ja rõõmu.