HEAD ÖÖD!

HEAD ÖÖD!

Autor: Michael Powell

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Tervis
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
12.99€
Osta
Apollo
13.95€
Hetkel pole saadaval
Kas tunned end hommikuti väsinuna ja mõtled, kuidas öösel paremini puhata? "Head ööd!" autor Michael Powell pakub lahendusi neile, kes veeretavad end voodis rahutult ja igatsevad sügavat und. See raamat on Sinu teejuhiks läbi öiste väljakutsete, aidates Sul mõista uneprobleeme ja pakkudes praktilisi nõuandeid, kuidas neid ületada.

Unetus võib olla kurnav ja mõjutada kogu Sinu elukvaliteeti. "Head ööd!" ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid Sinu isiklik abimees, mis on varustatud teadmistega, kuidas luua ideaalne une keskkond ja kujundada harjumusi, mis toetavad rahulikku ööund. Raamatust leiad nõuandeid, kuidas lõõgastuda enne magamaminekut, millised toidud aitavad kaasa heale unele ja kuidas päevane tegevus mõjutab öist puhkust.

See teos on suurepärane kingitus mitte ainult neile, kes kannatavad unetuse all, vaid kõigile, kes soovivad oma une kvaliteeti parandada. Võta aega iseenda jaoks, sukeldu Michael Powelli nõuannetesse ja avasta, kuidas taastada oma öörahu. "Head ööd!" on Sinu esimene samm kosutava une suunas, mis muudab Su ärkamised rõõmsamaks ja päevad produktiivsemaks.