Head rasvad tervise teenistusse

Head rasvad tervise teenistusse

Autor: Anne Fleck

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Toitumine
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.40€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi tundnud segadust, kui jutt käib rasvade rollist meie toidulaual? "Head rasvad tervise teenistusse" on Saksamaa tunnustatud toitumisnõustaja Dr Anne Flecki silmiavav teos, mis lükkab ümber levinud müüdi, et tervislik eluviis tähendab rasvade täielikku eiramist.

Dr Flecki raamat põhineb põhjalikel teaduslikel uuringutel, mis toovad esile rasvade tähtsust meie igapäevases toitumises. Ta selgitab, kuidas õiged rasvad aitavad meil säilitada head tervist ja võivad aidata leevendada mõningaid krooniliste haiguste sümptomeid. See raamat on suurepärane teejuht kõigile, kes soovivad mõista toitumise keerukat maailma ja teha teadlikke valikuid oma tervise parandamiseks.

Dr Fleck aitab lugejal mõista, kust on pärit paljud levinud valearusaamad rasvade kohta ja kuidas need on meie toitumisharjumusi mõjutanud. Ta pakub praktilisi nõuandeid ja näpunäiteid, kuidas integreerida tervislikke rasvu oma igapäevasesse menüüsse, et toetada oma keha ja vaimu.

Kui olete huvitatud oma toitumisharjumuste täiustamisest ja soovite teha informeeritud valikuid, mis toetavad teie üldist heaolu, siis on "Head rasvad tervise teenistusse" just teile mõeldud. Avastage, kuidas tervislikud rasvad võivad teie elukvaliteeti parandada ja kuidas saate neid oma toidulaual targalt kasutada.