Head und, väike mõmmi

Head und, väike mõmmi

Autor: Melanie Joyce

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsid lugu, mis aitaks Sinu väikesel silmateral õhtuti magama jääda? "Head und, väike mõmmi", kirjutatud Melanie Joyce'i poolt, on südamlik lugu, mis viib Sinu lapse koos armsa mõmmipojaga õhtusele jalutuskäigule läbi metsa. See on aeg, mil päev hakkab vaikselt öösse sulanduma ja metsaelanikud valmistuvad uinakuks.

Raamatu peategelane, väike mõmmi, on päeva lõpuks tundnud ära väsimuse märgid ja on valmis puhkama. Käies koos emaga, tervitab ta igaüht, keda nad teel kohtavad, soovides neile head ööd. See lihtne, kuid armas rituaal aitab lastel mõista uinumise tähtsust ja loob turvatunnet.

"Head und, väike mõmmi" on ideaalne kaaslane Sinu lapse öökapil, pakkudes pehmet ja rahustavat lugemiskogemust. Raamatu soe ja õpetlik sisu aitab lastel mõista sõprust ja hoolivust, samal ajal kui nad koos mõmmiga õpivad öelda "head ööd" kõigile metsa sõpradele.

Kui Sinu väike armas on valmis sukelduma unenägude maailma, siis see raamat on justkui loodud teie õhtuseks kaaslaseks. Lase "Head und, väike mõmmi" saada osaks teie uinumisrituaalist ja vaadake, kuidas see soe lugu aitab teie lapsel rahulikult ja õnnelikult uinuda.