HEADUSE IKE

HEADUSE IKE

Autor: Andres Põder

Kirjastus: ALLIKA KIRJASTUS

Kategooria: Kristlus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline on inimese tõeline kutsumus ja koht universumis? Kui need küsimused tunduvad teile tuttavad, võib Andres Põderi teos "Headuse ike" olla just see, mida otsite. Andres Põder, Eesti Kirikute Nõukogu endine president ja peapiiskop emeeritus, on kirja pannud oma sügavaimad mõtisklused ja kõned, mis käsitlevad inimese vaimset potentsiaali ja tema suhet Jumalaga.

Teos on kogumik, mis sisaldab peapiiskop emeerituse jutlusi, kõnesid ja ettekandeid, mis on peetud Eesti Kirikute Nõukogu presidendi ametis olles. Raamatu nimi pärineb ühest erilisest jutlusest, mis peeti 2016. aasta 5. juunil Nõmme Rahu kirikus toimunud Tallinna praostkonna laulupeol. Selles jutluses käsitles Põder inimese ainulaadsust ja väärtust Jumala looduna, rõhutades, et meie tõeline paik on Jumala riigis.

Andres Põderi teosest "Headuse ike" leiad inspiratsiooni ja tarkuseteri, mis aitavad sul mõista, et inimene ei ole "läbikukkunud projekt", vaid Jumala näo järgi loodud olend, kellel on tohutu potentsiaal ja eriline koht maailmas. See raamat on suurepärane lugemine kõigile, kes soovivad süvendada oma vaimset arusaama ja leida oma koht suuremas plaanis.

Kui olete huvitatud inimhinge sügavustest ja soovite avardada oma vaimset silmaringi, siis "Headuse ike" võib pakkuda teile väärtuslikke perspektiive ja mõtteainet. Raamat on kirjutatud südamega ja mõeldud kõigile, kes otsivad elu sügavamat mõtet ja soovivad leida tee headuse juurde.