HEKID JA AIASEINAD. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 41

HEKID JA AIASEINAD. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 41

Autor: Merle Kares

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
4.90€ / 4.66€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oma aeda rohkem privaatsust ja struktuuri lisada? "Hekid ja aiaseinad: Kodu & Aia Praktiline Aiavihik 41" autorilt Merle Kares võib olla just see, mida vajate. See raamat on suurepärane juhend neile, kes soovivad oma aeda kujundada kasutades looduslikke piirdeid.

Merle Kares, kes on tuntud oma rohelise näpu poolest, jagab oma teadmisi sellest, kuidas hekke kasutada mitte ainult praktilisel eesmärgil, vaid ka kuidas neid võib aiaruumis loominguliselt paigutada, et luua silmapaistvaid visuaalseid efekte. Raamatust leiate vastused küsimustele, miks hekid on aia kujundamisel asendamatud ja kuidas neid võib kasutada aia erinevate osade eraldamiseks või rõhutamiseks.

Lisaks annab autor põhjaliku ülevaate istutamise põhitõdedest ja hooldusnõuetest, et teie hekid oleksid terved ja lopsakad. Samuti tutvustatakse erinevaid taimeliike, mida saab kasutada aia "seinte" loomiseks, pakkudes nõuandeid, millised taimed sobivad Eesti kliimasse ja teie aia eripäradega.

Kui olete aiahuviline, kes soovib oma aeda lisada struktuuri ja privaatsust, siis see raamat on teile kui aardekirst. "Hekid ja aiaseinad" on rohkem kui lihtsalt aiandusraamat; see on inspiratsiooni ja praktiliste nõuannete allikas, mis aitab teil muuta oma aia tõeliseks oaasiks.