Hele täht

Hele täht

Autor: Jüri Kolk

Kirjastus: EKSA

Kategooria: Luule
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, kuidas mõistus põrkub vastu südame tundeid, luues segadust, mis tundub sama salapärane kui öö ise? Jüri Kolgi teos "Hele täht" võtab teid kaasa sellele intiimsele teekonnale, kus mõistus ja hing leiavad oma tee koju – kuid mitte alati õigeaegselt.

See luulekogu, mis on täis sügavat mõtisklust ja vaikset ilu, kutsub teid vaatlema inimhinge lendu, justkui tuvi, kes otsib akna taga pelgupaika. Kolk, tuntud oma terava sõnaseadmise ja oskusliku keelekasutuse poolest, maalib sõnadega pilte, mis jäävad kauaks meelde.

"Kas mõistus jõuab koju enne, kui on liiga hilja? Kas ratsionaalsus ja emotsioonid leiavad ühise keele?" – need on küsimused, mis võivad tekkida Kolgi luulet lugedes. See on teos, mis ei pelga süveneda inimese sisemisse maailma, kus mõistus ja hing tihti ristuvad ja kokku põrkuvad.

Kui olete huvitatud luulest, mis kõnetab sügavalt ja kutsub esile tõelise emotsionaalse resonantsi, siis "Hele täht" on just teie jaoks. See on raamat, mis ei jäta teid ükskõikseks, vaid kutsub kaasa mõtlema ja tunnetama.

Öö saabub vaikselt, kuid see raamat valgustab teie teed nagu hele täht, aidates mõista, et iga hingelend on osa suuremast teekonnast. Avastage Jüri Kolgi luulekogu "Hele täht" – see on teekond, millele tasub kaasa minna.