Heledam kui päev

Heledam kui päev

Autor: Mirko Bonné

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
"Kas oled kunagi mõelnud, kuidas lapsepõlvesõprused võivad kujundada meie tulevikku? Mirko Bonné "Heledam kui päev" viib sind sügavale nelja lapsepõlvesõbra maailma, kus üks metsik aed muutub nende elude keskpunktiks. Raimund Merz, Moritz, Floriane ja taanlasest kunstniku tütar Inger – nende vahel tekib side, mis on sama keeruline ja ettearvamatu kui loodus nende ümber.

Aastaid hiljem, kui nende teed taas ristuvad, peab Raimund silmitsi seisma valusate tõdedega – tema elu on ilma Ingerita justkui tühi lehekülg. See on lugu mehest, kes on kaotanud oma tee, kuid otsustab meeleheitlikult leida tagasitee iseenda ja oma minevikuga leppimise juurde. Tema teekond viib ta Lyoni, ühe maali juurde, mis köidab teda sama võimsalt nagu see ammune aed.

"Heledam kui päev" on kaasaegne vastus Goethe "Hingesugulaste" teemale, uurides inimsuhete katkemise ja võõrandumise sügavamaid põhjuseid. Bonné, kes on sündinud 1965. aastal, on tuntud oma mitmekülgse loomingu poolest, olles avaldanud romaane, luulet, esseid ja reisikirju ning tõlkinud saksa keelde paljude tuntud autorite töid. Tema panus kirjandusmaailma on pälvinud mitmeid auhindu.

Kui oled armastusromaanide austaja, kes hindab sügavat karakterite arengut ja psühholoogilist sügavust, siis "Heledam kui päev" on just sinu jaoks. Avasta, kuidas Raimund püüab leida valgust oma varjudest, ja lase end kaasa haarata sellest liigutavast ja poeetilisest teosest."