HELLO KITTY. TEGELUSRAAMAT KLEEPSUDEGA

HELLO KITTY. TEGELUSRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Sanrio

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta Hello Kitty põnev maailm koos selle armsa tegelusraamatuga, mis on loodud just Sinu jaoks! Sanrio poolt loodud ikooniline tegelane Hello Kitty kutsub Sind ja Sinu sõpru ühisele seiklusele, kus saate koos lahendada lõbusaid ülesandeid ja mängida kleebistega.

Kas oled valmis sukelduma Hello Kitty ja tema kaaslaste värviküllasesse universumisse? See raamat on täis põnevaid tegevusi, mis panevad Sinu loovuse proovile. Võta käepärast pliiats ja asu lahendama erinevaid mõistatusi, mis on loodud selleks, et pakkuda rõõmu ja meelelahutust.

"HELLO KITTY. TEGELUSRAAMAT KLEEPSUDEGA" ei ole ainult lõbus ajaviide – see on võimalus arendada peenmotoorikat, õppida uusi oskusi ja veeta kvaliteetaega Hello Kitty seltsis. Kleebiste abil saad raamatu lehekülgedele lisada oma isikliku puudutuse, muutes iga lehekülje ainulaadseks kunstiteoseks.

Kui oled Hello Kitty fänn või soovid avastada tema maailma esimest korda, on see tegelusraamat ideaalne valik. See on täiuslik kingitus igale lapsele, kes armastab värve, loovust ja kõike, mis on seotud Hello Kittyga.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – haara "HELLO KITTY. TEGELUSRAAMAT KLEEPSUDEGA" ja alusta oma seiklust juba täna!