Hello Kitty. Värvimisraamat

Hello Kitty. Värvimisraamat

Autor: Sanrio

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Tere tulemast Hello Kitty maailma, kus värvide ja fantaasia piirid laienevad sinu silme ees! "Hello Kitty. Värvimisraamat", autoriks armastatud Sanrio, on suurepärane võimalus sukelduda selle armastusväärse tegelase unistuste maailma. Kas oled kunagi mõelnud, millest Hello Kitty unistab või millised on tema lemmiktegevused? Üks neist on kindlasti küpsetamine, aga selle raamatu lehekülgedelt avastad veel palju põnevaid tegevusi, mis Hello Kitty südame kiiremini põksuma panevad.

Raamat pakub sulle võimalust mitte ainult värvida, vaid ka oma loovust väljendada läbi kaasahaaravate kleepsude, mis muudavad iga lehekülje isikupäraseks kunstiteoseks. See on ideaalne viis lõõgastumiseks ja oma igapäevaelust eemaldumiseks, olles samal ajal loov ja produktiivne.

Kas oled valmis avastama Hello Kitty värviküllast maailma? Haara pliiatsid ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos Hello Kittyga läbi unistuste ja seikluste. "Hello Kitty. Värvimisraamat" ootab sind, et lisada elu ja värve Hello Kitty unistustele. Kasuta võimalust veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega või leia endas taas see muretu laps, kes armastab värve ja loovust. See raamat on sinu pilet ühe maailma armastatuima tegelase südamesse.