HELLO KITTY. VÄRVIMISRAAMAT

HELLO KITTY. VÄRVIMISRAAMAT

Autor: Sanrio

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Tere, väike kunstnik! Kas oled valmis sukelduma Hello Kitty imelisse maailma? "Hello Kitty. Värvimisraamat", autoriks armastatud Sanrio, kutsub sind osa saama Hello Kitty ja tema sõprade rõõmsatest hetkedest. See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on pilet ühe maailma kõige armastatuma kassitüdruku südantsoojendavate seikluste juurde.

Kujutle, kuidas Hello Kitty ootab sind, pliiatsid käes, et tuua elu tema igapäevastesse toimetustesse. Sinu ülesandeks on anda värvid tema mängulistele hetkedele koos sõpradega. Kas sa oled valmis andma elu nende naeratuste ja ühiste rõõmude hetkedele?

See värvimisraamat on loodud just sinu jaoks, et pakkuda rõõmu ja loomingulist väljendusvõimalust. Iga lehekülg on kui uus võimalus avastada oma kunstilist poolt ja tuua esile Hello Kitty maailma värvikirevus. Võta oma lemmikpliiatsid või vildikad ja lase oma fantaasial lennata!

"Hello Kitty. Värvimisraamat" on suurepärane võimalus veeta aega, arendada peenmotoorikat ja värvitaju. See on ideaalne kingitus igale Hello Kitty fännile, olenemata vanusest. Raamat pakub lõputult värvimislõbu ja on suurepärane viis lõõgastuda ning pääseda argipäeva muredest.

Ära jäta kasutamata võimalust saada osa Hello Kitty maagilisest maailmast. Haara oma värvimisvahendid ja asu teekonnale, mis on täis värve, loovust ja sõprust. Sinu seiklus Hello Kitty ja tema sõpradega ootab sind just selles värvimisraamatus. Head värvimist!