HIIREKE EMMA ÕPIB TUNDMA LOOMI

HIIREKE EMMA ÕPIB TUNDMA LOOMI

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
"Hiireke Emma õpib tundma loomi" on lõbus ja hariv papiraamat, mis viib sinu väikese avastaja koos uudishimuliku hiireke Emmaga põnevale teekonnale läbi loomariigi. See raamat on suurepärane vahend, et tutvustada sinu lapsele üle 120 erineva sõna, mis on kõik seotud loomade, lindude, kalade ja putukatega. Iga sõna on illustreeritud kaasakiskuva pildiga, mis aitab lapsel sõnavara kergemini meelde jätta ja seostada.

Raamatu lehekülgedel on sõnad jaotatud temaatiliselt, et õppimine oleks loogiline ja lõbus. Hiireke Emma juhatab sinu lapse läbi värvikireva maailma, kus ta kohtub nii suurte kui väikeste loomadega, avardades sellega lapse silmaringi ja suurendades tema teadmisi looduse mitmekesisusest.

"Hiireke Emma õpib tundma loomi" on trükitud selgete trükitähtedega, muutes selle ideaalseks esimeseks lugemisraamatuks. Papiraamatu lehed on piisavalt tugevad, et vastu pidada ka kõige aktiivsemate laste käes, pakkudes neile rõõmu ja õpetlikke hetki pikaks ajaks.

Kui otsid oma lapsele kaasahaaravat ja õpetlikku lugemismaterjali, mis aitab arendada tema keeleoskust ja tutvustab talle loomade imelist maailma, siis "Hiireke Emma õpib tundma loomi" on ideaalne valik. Lase oma lapsel sukelduda Emma seiklustesse ja avastada iga leheküljega midagi uut ja huvitavat!