Hiireke Piiks ja konnake Krooks

Hiireke Piiks ja konnake Krooks

Autor: Tiia Pärnaste

Kirjastus: HEA TEGU

Kategooria: Laste luule
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
22.50€
Osta
Kas olete valmis sukelduma maagilisse loomade ja putukate maailma, kus sõprus ja seiklused käivad käsikäes? Tiia Pärnaste sulest on pärit armas lasteraamat "Hiireke Piiks ja konnake Krooks", mis viib teid läbi luuletuste ja lugude imelisse loodusmaailma.

See raamat on täis paeluvaid luuletusi, mis toovad esile väikese hiireke Piiksi ja tema hea sõbra konnake Krooksi tegemised. Iga lugu on kui aknake loomariigi südamesse, kus erinevad tegelased – olgu nad siis sulelised või karvased, suured või väikesed – elavad üksteisega harmoonias.

Tiia Pärnaste on loonud teose, mis ei ole mitte ainult lõbus ja meelelahutuslik, vaid ka õpetlik, näidates kuidas erinevad olendid võivad üksteist toetada ja koos elada. Raamat "Hiireke Piiks ja konnake Krooks" on suurepärane valik, et tutvustada lastele riimi ja rütmi ilu ning õpetada neile looduse mitmekesisusest ja sõpruse tähtsusest.

Kui otsite oma lapsele või väikesele sõbrale kingitust, mis pakub nii naeratusi kui ka õpetlikke hetki, siis on "Hiireke Piiks ja konnake Krooks" suurepärane valik. See raamat ei ole pelgalt lugemismaterjal – see on värav fantaasiarikkasse maailma, kus iga lugu toob esile elu õppetunde ja rõõmu. Avastage koos Piiksi ja Krooksi seiklused ja laske end kaasa haarata nende südamlikust maailmast.