Hiireke Triinu

Hiireke Triinu

Autor: Ülle London

Kirjastus: ÜLLE LONDON

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, milline võiks olla hiire elu? "Hiireke Triinu" on Ülle Londoni südamlik lugu, mis viib teid väikese hiire seiklustele, kes unistab leida endale täiusliku kodu. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks, olles täis värve ja emotsioone, mis panevad teie kujutlusvõime proovile.

Triinu on eriline hiireke, kes ei lepi tavalise halli või pruuni värviga – tema maailm on täis erakordseid toone nagu taevasinine ja rohekaskuldne. Need pole lihtsalt värvid, need on aknad Triinu unistustesse ja seiklustesse. Raamatu lehekülgedel avaneb teile võimalus koos Triinuga avastada neid imelisi värve, mis võivad peituda nii looduses kui ka teie enda loovuse sügavustes.

Lisaks värviküllusele on "Hiireke Triinu" ka ruumimõistete õpik. Tekstis esinevad sõnad nagu 'ette', 'taha' ja 'vahele' aitavad teie lapsel mänguliselt ja loomulikult ruumitaju arendada. See on ideaalne viis, kuidas õppida läbi loo, ilma et laps seda õppimisena tajuksgi.

Aga mis oleks seiklus ilma sõpradeta? Triinu ei ole üksi oma teekonnal – ta kohtub kass Kribaga, kes kannab sõrmkinnast ja kellest saab ootamatult Triinu kaaslane. Nende sõprus on ehe näide sellest, kuidas erinevad tegelased saavad üksteist täiendada ja koos kasvada.

"Hiireke Triinu" on raamat, mis ei ole lihtsalt meelelahutus – see on õppetund elust, sõprusest ja loovusest. Kui olete vanem, kes soovib oma lapsele pakkuda midagi enamat kui lihtsalt lugu, siis see raamat on teie jaoks. Avastage koos Triinuga maailma, mis on täis värve ja võimalusi, ja aidake oma lapsel õppida mängides.