HIIUMAA/VORMSI 1:130 000

HIIUMAA/VORMSI 1:130 000

Kirjastus: EOMAP KIRJASTUS

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.75€
Osta
Kas plaanid avastada Hiiumaa ja Vormsi saarte võlusid? "HIIUMAA/VORMSI 1:130 000" on teejuht, mis aitab sul nende kaunite Eesti saarte peidetud nurki uurida. See mitmekeelne kaart on saadaval eesti, inglise, soome ja rootsi keeles, pakkudes seeläbi väärtuslikku teavet nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele külastajatele.

Kaardil on täpselt märgitud turismiinfokeskused, mis on suurepärased alustuspunktid igale seiklejale. Lisaks on kaasas detailsemad plaanid Kärdlast mõõtkavas 1:15 000 ning Käina ja Kassari kohta mõõtkavas 1:20 000, mis võimaldavad sul nende piirkondade vaatamisväärsusi ja huvipunkte lähemalt uurida.

Kui oled huvitatud kohalikust kultuurist, loodusest või lihtsalt otsid põgenemist argipäevast, siis on see kaart sinu jaoks asendamatu abimees. Avasta Hiiumaa ja Vormsi saarte ainulaadsust ja ilu, varustatuna kõige vajalikuga, et sinu seiklus oleks meeldejääv ja rikastav.

Ära lase end heidutada keelebarjääridest – see kaart on loodud selleks, et igaüks saaks nautida Hiiumaa ja Vormsi saarte pakutavat, olenemata keeleoskusest. Võta kaart kaasa ja lase Hiiumaa ning Vormsi loodusel ja kultuuril end üllatada ja vaimustada.