HINGAMISELUNDITE RAVI

HINGAMISELUNDITE RAVI

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Käsiraamatud
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.52€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas parandada oma hingamisteede tervist looduslike vahenditega? "Hingamiselundite ravi" on raamat, mis juhatab sind läbi eneseabi võimaluste maailma, keskendudes just hingamiselundite haigustele. Autor pakub välja praktilisi nõuandeid ja juhiseid, kuidas taimetarkusi rakendades oma tervist turgutada.

Raamatus leiduvad taimesegude retseptid on kui väärtuslikud saladused, mis aitavad leevendada köha, nohu ja muid hingamisteede vaevusi. Lisaks on raamat rikastatud füüsiliste harjutuste ja hingamisgümnastika programmidega, mis on suunatud eriti neile, kes tihti respiratoorsete haigustega maadlevad. Need harjutused aitavad taastada ja tugevdada sinu hingamiselundite tervist.

"Hingamiselundite ravi" on suurepärane lugemine igaühele, kes soovib oma tervise eest vastutust võtta ja looduslike ravimeetoditega tutvuda. Raamat on kirjutatud lihtsas ja arusaadavas keeles, muutes selle kättesaadavaks igale huvilisele. Kasuta seda teadmiste allikat, et hoida oma hingamisteed terved ja elujõulised.