Hirm

Hirm

Autor: Dirk Kurbjuweit

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas oled valmis seisma silmitsi oma perekonna kõige süngemate hirmudega? Dirk Kurbjuweiti "Hirm" on psühholoogiline põnevik, mis viib sind Berliini südamesse, kus üks perekond leiab end ootamatult eluohtlikust olukorrast.

Kujutle, et oled Randolph Tiefenthaler, edukas arhitekt, kes on just leidnud ideaalse kodu oma perele. Kõik tundub täiuslik, kuni soklikorrusel elav naaber, Tiberius, hakkab demonstreerima käitumist, mis muudab sinu unistuste kodu õudusunenäoks. Alguses tundub Tiberius lihtsalt veider, kuid tema tegevus muutub kiiresti ähvardavaks. Ta jälgib sinu naist, saadab talle kirju, mis muutuvad aina ähvardavamaks, ja süüdistab sind kõige šokeerivamas – oma laste kuritarvitamises.

Sinu elu muutub talumatuks. Politsei ei suuda pakkuda vajalikku kaitset ja sinu abielu on löögi all. Kuidas saaksid oma perekonda kaitsta, kui seadused ei paista sind aitavat? Milliseid valikuid teeksid, kui tunned, et oled nurka surutud?

Dirk Kurbjuweit on tunnustatud saksa ajakirjanik ja kirjanik, kes toob "Hirmus" lugejateni mitte ainult pingest nõretava loo, vaid ka oma isikliku kogemuse jälitamise ohvriks langemisest. See raamat ei ole lihtsalt fiktsioon, vaid peegeldab autori enda läbielatud hirmutavaid hetki.

Raamat "Hirm" on Saksamaal tekitanud suurt vastukaja, olles pikalt bestsellerite nimekirjades. See on lugu, mis paneb sind küsima, kui kaugele oled valmis minema oma lähedaste kaitsmiseks. Kurbjuweiti teos on nüüdseks tõlgitud ligi 25 keelde, pakkudes lugejatele üle kogu maailma võimalust sukelduda selle sügavalt isikliku ja jahmatava loo sügavustesse.

Kui oled valmis avastama, kuidas hirm võib muuta inimese elu, siis "Hirm" on raamat, mida sa ei saa käest panna. See on lugu, mis ei jäta sind külmaks ja paneb sind mõtlema veel kaua pärast viimase lehekülje keeramist.