Hirmsa Henry aluspüksid

Hirmsa Henry aluspüksid

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Henry pöörasesse maailma, kus igav hetk on võõras sõna? "Hirmsa Henry aluspüksid" on Francesca Simoni sulest pärit lugu, mis viib teid otse selle tormilise põnni igapäevaelu keskmesse.

Henry on tuntud oma ulakate ja vallatute trikkide poolest, mis panevad täiskasvanud pead raputama ja ohkima: "See poiss on tõeline nuhtlus!" Kuid Henry ei lase sellel end heidutada. Raamatust leiate lood, kus Henry võtab vastumeelselt ette köögiviljade söömise katsumuse, saab vanatädi Gretalt kingituseks uued aluspüksid, peab haigena kodus püsima ja üritab vastumeelselt kirjutada tänukirju saadud kingituste eest.

Francesca Simon on loonud tegelase, kes ei jäta kedagi külmaks – olgu see siis naeru või õudusega. "Hirmsa Henry aluspüksid" on raamat, mis pakub lõbusat lugemist nii noorematele kui ka vanematele lugejatele, kes hindavad head huumorit ja elavad kaasa Henry seiklustele.

Kui otsite midagi, mis tooks naeratuse näole ja pakuks põgenemist argipäeva, siis see raamat on just teie jaoks. Valmistuge naerma Henry üleannetute tempude üle ja avastage, kuidas isegi kõige hirmsamad olukorrad võivad lõppeda ootamatult südamlikult.