Hirmsa Henry haisupomm

Hirmsa Henry haisupomm

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Hirmsa Henry pöörasesse maailma? Francesca Simoni sulest pärit "Hirmsa Henry haisupomm" on raamat, mis viib teid seiklustele koos poistega, kes ei karda reegleid rikkuda.

Raamatu keskmes on Henry, kelle vallatused ei tunne piire. Ta on otsustanud võita lugemisvõistluse, kuid see pole kaugeltki kõik. Henry plaanib Margareti salaseltsile korralikku vingerpussi visata, kasutades selleks haisupommi - ettevõtmine, mis on sama jultunud kui see on lõbus. Lisaks sellele võtab Henry ette ajaloolise ehitise, Parthenoni, ehitamise ning seikleb uue klassivenna juures ööbimisel, mis kindlasti ei möödu vaikselt.

Francesca Simon on loonud tegelase, kes on tuntud oma ulakate tempude poolest, ja "Hirmsa Henry haisupomm" ei ole erand. See raamat on täis põnevust ja naeru, pakkudes lugejatele võimalust elada kaasa Henry seiklustele, mis on alati täis üllatusi ja pööraseid hetki.

Kui olete valmis naerma ja nägema, kuidas Henry oma plaane ellu viib, siis on see raamat just teile. Avastage, kuidas Henry oma kavaluse ja nutikusega igast olukorrast välja tuleb. Kas ta võidab lugemisvõistluse? Mis saab haisupommist? Ja kuidas möödub öö uue sõbra juures? Kõik need vastused leiate Francesca Simoni "Hirmsa Henry haisupommist".