HIRMSA HENRY JÕULUMÜRGEL

HIRMSA HENRY JÕULUMÜRGEL

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma ühe paharetist poisi pöörastesse jõuluseiklustesse? "Hirmsa Henry Jõulumürgel" on Francesca Simon'i sulest pärit lugu, mis viib sind koos peategelasega jõulude aegu toimuvatele hullumeelsetele rännakutele. Henry, kes on tuntud oma vembude ja pahanduste poolest, ei lase jõulurahul end sugugi heidutada.

Raamatus saad osa Henry jõuluetendusest koolis, kus tema etteasted on kõike muud kui tavalised. Lisaks sellele näed, kuidas Henry oma kätega valmistab kõike muud kui tavalisi jõulukinke, mis kindlasti ei jäta kedagi külmaks. Kavaluse ja nutikusega varitseb ta jõuluvana, et saada kinni see salapärane punakuub. Ja mis oleksid jõulud ilma perega veedetud aja ja üllatusterohke jõululauata? Henry jõulud on täis ootamatusi ja koomilisi olukordi, mis panevad sind naerma ja pead vangutama.

Kui otsid midagi, mis tooks sinu jõuludesse vürtsi ja naeru, siis "Hirmsa Henry Jõulumürgel" on just see raamat. Henry seiklused on meelelahutuslikud nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes hindavad head huumorit ja põnevaid lugusid. Ära lase sellel jõuluhooajal mööduda ilma, et oleksid tutvunud Henry tembutustega – see võib tuua sinu pühadeaega just selle erilise särtsu, mida oled otsinud!