Hirmsa Henry kättemaks

Hirmsa Henry kättemaks

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Henry pöörasesse maailma? "Hirmsa Henry kättemaks" on raamat, mis viib teid seiklustesse koos poisiga, kelle ulakused ja vembud panevad proovile nii tema vanemate kui ka õpetajate kannatlikkuse. Francesca Simoni sulest pärinev lugu toob esile Henry kelmikad plaanid ja pöörased ideed.

Raamatus "Hirmsa Henry kättemaks" kohtate Henryt, kes on tuntud oma pahuruse ja ettearvamatute tempude poolest. Tema väikevend Peter saab tunda Henry mõju, kui leiab end puu otsast. Henry ei peatu aga ainult pere piirides – ta võtab üle koduarvuti ja isegi julgeb kaasa minna isa tööle, kus tema vallatud trikid jätkuvad. Ja kui see kõik veel ei oleks piisavalt hullumeelne, astub Henry vastu kooli söögitädile, kelle autoriteet tundub olevat murdumatu.

Autor Francesca Simon on loonud tegelaskuju, kes on samaaegselt nii armastusväärne kui ka pööraselt tülikas. Tema loodud Henry tegemised on nii laste kui ka täiskasvanute seas leidnud suurt menu. Henry seiklused pakuvad nalja ja naeru, aga ka õpetlikke hetki, mis panevad mõtlema selle üle, kuidas käituda ja kuidas mitte.

Kui olete valmis avastama, kuidas Henry oma vembudega toime tuleb ja millised tagajärjed tema tempudel on, siis "Hirmsa Henry kättemaks" on just see raamat, mida teie raamaturiiulil vaja on. Olge valmis naerma ja ehk isegi õppima koos Henryga, kes ei karda olla hirmus!