HIRMSA HENRY KOLLIFILM

HIRMSA HENRY KOLLIFILM

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kui otsite põnevat lugemist, mis paneb teie lapsi naerust kõverasse ja samal ajal kaasa elama, siis "Hirmsa Henry Kollifilm" võib olla just see, mida vajate. Francesca Simoni sulest pärit see lugu viib teid koos peategelase, ulaka Henryga, tema pöörastesse seiklustesse.

Henry ei ole tavaline poiss. Tema vembud ja trikid on legendaarsed ning täiskasvanud peavad teda tõeliseks paharetiks. Kuid Henry ei lase sellel end häirida. Ta on meister plaanide sepistamises ja oma venna Peteri ninapidi vedamises. "Hirmsa Henry Kollifilm" toob teieni lood, kus Henry sukeldub õudusfilmide maailma, veedab unustamatu nädalavahetuse, mis on täis kõhedust ja naeru, ning näitab, kuidas ta kavaldab oma venna üle ja korraldab oma versiooni olümpiamängudest.

Francesca Simon on loonud tegelaskuju, kes on tuntud oma paheliste tempude poolest, kuid samas ei suuda lugejad talle pahaks panna. Tema lood on täis huumorit ja õpetlikke momente, mis muudavad "Hirmsa Henry" sarja nii laste kui ka täiskasvanute seas armastatuks.

Kui teie lapsed armastavad põnevust ja naeru, siis on "Hirmsa Henry Kollifilm" kindlasti raamat, mida nad ei suuda käest panna. See on lugu, mis näitab, et isegi kõige hirmsamad paharetid võivad olla südames head ja et iga tempu taga võib peituda õppetund.

Avastage Henry pöörane maailm ja lubage endale ja oma lastele naerurohkeid hetki, mis jäävad meelde pikaks ajaks. Kas olete valmis sukelduma Henry seiklustesse?