Hirmsa Henry kollihirm

Hirmsa Henry kollihirm

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Hirmsa Henry pöörasesse maailma? "Hirmsa Henry kollihirm", kirjutatud Francesca Simoni poolt, on raamat, mis viib teid läbi Henry kelmikate ja vahel ka hirmutavate seikluste. Kujutage ette lugusid, kus peategelane Henry jutustab kõhedaid tondilugusid, püüab oma toitumist tervislikumaks muuta, treenib oma venna Peteri kassi trikke tegema ja valmistab emale emadepäevaks üllatuse, mis on... noh, klassikaline Henry!

Henry lugu ei ole lihtsalt lasteraamat – see on teekond läbi pahanduste ja põnevate hetkede, mis paneb lugeja kaasa elama ja mõnikord ka pead raputama. Kui olete juba tuttav Hirmsa Henry tegelaskujuga, siis teate, et tema seiklused ei ole kunagi igavad ega etteaimatavad. Ja kui te pole veel Henryga tuttav, siis valmistuge avastama üht värvikat tegelast, kelle tempud toovad naeratuse näole nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Francesca Simoni suudab luua maailma, kus iga lapse ulakused ja fantaasiad saavad vabalt lennata, pakkudes samal ajal õpetlikke hetki. "Hirmsa Henry kollihirm" on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks. See on lugu, mis kinnitab, et isegi kõige hirmsamates tegudes võib leiduda südantsoojendavat headust.

Kas olete valmis Henryga kaasa tulema? Võtke see raamat kätte ja laske end viia seikluste keerisesse, mis on täis põnevust, naeru ja ehk isegi mõnda õpetlikku hetke.