Hirmsa Henry täid

Hirmsa Henry täid

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Hirmsa Henry pöörasesse maailma? "Hirmsa Henry täid" on Francesca Simon'i kirjutatud raamat, mis viib lugeja läbi Henry koomiliste ja mõnikord kaootiliste seikluste. Henry on tuntud oma ulakate trikkide poolest, mis panevad täiskasvanud pead raputama ja mõistatama, mis küll järgmiseks juhtuda võib.

Raamatu lehekülgedel kohtute Henryga, kes on just saanud täid – jah, need pisikesed tüütud elukad, mis panevad kõik sügelema. Aga see pole veel kõik! Henryl on plaanis näidata oma sõpradele Kihvkoletist, mis on kindlasti midagi, mida nad ei unusta. Lisaks sellele võtab ta osa klassiekskursioonist, mis, nagu võite ette kujutada, ei möödu sugugi tavaliselt. Ja kui arvate, et see on kõik, siis oodake, kuni näete, kuidas Henry püüab olla parim poeg õhtusöögil oma ema ülemusega – see on ettevõtmine, mis on määratud katastroofile.

Francesca Simon on loonud tegelase, kes on sama armastatud kui paheline. Henry seiklused ei jäta kedagi külmaks – need on täis põnevust ja naeru. "Hirmsa Henry täid" on raamat, mis ei lase teil igavust tunda. See on ideaalne lugemine neile, kes armastavad põnevaid lugusid ja on valmis avastama, kuidas Henry oma vembudega toime tuleb.

Kui otsite midagi, mis tooks naeratuse näole ja oleks meelelahutuslik nii lastele kui ka täiskasvanutele, siis "Hirmsa Henry täid" on teie jaoks. Hankige oma eksemplar ja valmistuge naerma koos Henry ja tema kelmikate tempude üle!