HIRMU-HARRY. SURNUKS KUULUTATUD ELAVAD KAUEM

HIRMU-HARRY. SURNUKS KUULUTATUD ELAVAD KAUEM

Autor: Sonja Kaiblinger

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
27.60€
Hetkel pole saadaval
Apollo
30.95€ / 29.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui teie kodu muutuks äkki kummituste kogunemispaigaks? Sonja Kaiblingeri põnev jutustus "Hirmu-Harry. Surnuks kuulutatud elavad kauem" viib lugeja just sellisele seiklusele.

Otto, kes on juba harjunud oma ebatavalise eluga, kus majavaimud ja kõnelev nahkhiir on igapäevased kaaslased, seisab silmitsi uue väljakutsega. Tema kodulinna tabab kummituste invasioon, ja isegi Otto ja tema tädikese hubane kodu pole enam turvaline, kui Hispaania härjavõitleja vaim otsustab seal end sisse seada.

Aga kuidas on võimalik, et linn on äkitselt kummitusi täis? Ja mis veel tähtsam – kuidas neist vabaneda? Otto tähelepanu köidab salapärane müügimees, kes pakub lahendust: Anti-Ghost, imevahend, mis lubab kummitustest jagu saada. Kuid Otto kahtlustab, et asjad ei ole nii lihtsad, nagu paistavad.

Otto ei ole aga üksi oma uurimistöös. Tänu oma sõbrale, vikatimees Haroldile, on tal allilma asjades kogemusi rohkem kui keskmisel teismelisel. Koos oma sõbratari Emilyga asuvad nad lahendama seda üleloomulikku mõistatust.

See raamat on järjeks eelmisele osale "Hirmu-Harry. Täiesti napakas" ja jätkab Otto ja tema sõprade seiklusi, pakkudes lugejatele põnevust, huumorit ja kummituslikke keerdkäike. Kui olete valmis sukelduma üleloomulikku maailma, kus kõik pole kunagi nii, nagu näib, siis on "Hirmu-Harry. Surnuks kuulutatud elavad kauem" just see, mida otsite. Kas Otto ja tema sõbrad suudavad lahendada kummituste müsteeriumi, enne kui on liiga hilja? Avastage see ise!